HIGH SCHOOL SCHEDULE
Wednesday, Sept. 15
Girls High School Soccer
Falconer/Cassadaga Valley at Jamestown, 4:30 p.m.
Allegany-Limestone at Southwestern, 4:30 p.m.
Maple Grove at Chautauqua Lake, 4:30 p.m.
Westfield/Brocton at Silver Creek, 4:30 p.m.
Pine Valley/Gowanda at Cattaraugus-Little Valley, 4:30 p.m.
Ellicottville at Franklinville, 6:30 p.m.
Fredonia at Dunkirk, 7 p.m.
Girls High School Volleyball
Bishop Walsh at Dunkirk, 5 p.m.
Pine Valley at North Collins, 6:30 p.m.
Randolph at Salamanca, 6:30 p.m.
Ellicottville at Cattaraugus-Little Valley, 6:30 p.m.
Silver Creek at Gowanda, 6:30 p.m.
Girls High School Tennis
Chautauqua Lake at Salamanca, 4 p.m.
Jamestown at Fredonia, 5 p.m.
Thursday, Sept. 16
High School Football
Springville at Alden, 6:30 p.m.
Clarence vs. Bennett at All-High Stadium
Cleveland Hill at Tonawanda
Boys High School Soccer
Westfield/Brocton at Frewsburg, 4:30 p.m.
Ellicottville at Randolph, 4:30 p.m.
Portville vs. Pine Valley/Gowanda at Pine Valley, 5 p.m.
North Collins at Maple Grove, 5:15 p.m.
Jamestown at Dunkirk, 5:30 p.m.
Silver Creek/Forestville at Chautauqua Lake, 5:30 p.m.
Fredonia at Olean, 5:30 p.m.
Falconer/Cassadaga Valley vs. Salamanca/Cattaraugus-Little Valley at Cattaraugus-Little Valley, 7 p.m.
Southwestern at Allegany-Limestone, 7 p.m.
Girls High School Soccer
Randolph at Portville, 4:30 p.m.
Girls High School Volleyball
Bishop Walsh at Cattaraugus-Little Valley, 5 p.m.
Southwestern at Jamestown, 6:30 p.m.
Allegany-Limestone at Fredonia, 6:30 p.m.
Portville at Falconer, 6:30 p.m.
Clymer/Sherman at Cassadaga Valley, 6:30 p.m.
Chautauqua Lake at Maple Grove, 6:30 p.m.
Panama at Forestville, 6:30 p.m.
Olean at Dunkirk, 6:30 p.m.
Brocton at Westfield, 6:30 p.m.
Girls High School Tennis
Falconer at Frewsburg, 4 p.m.
Olean at Salamanca, 4 p.m.
Friday, Sept. 17
High School Football
East Aurora at Lake Shore, 6:30 p.m.
Orchard Park at Lancaster
Kenmore West at Sweet Home
Williamsville East vs. South Park at All-High Stadium
Niagara-Wheatfield at Niagara Falls
McKinley at Grand Island
Kenmore East at Starpoint
Frontier at Jamestown
West Seneca West at Hamburg
Amherst at Williamsville South
WNY Maritime vs. Burgard at Riverside Field
Iroquois at Dunkirk
Cheektowaga at Lewiston-Porter
Wilson at Albion
Olean at Southwestern
West Seneca East at Pioneer
Newfane at Akron
Bishop Timon at Depew
Fredonia at Chautauqua Lake
Randolph at Depew
Clymer/Sherman/Panama at Portville
Silver Creek/Forestville at Franklinville/Ellicottville
Cardinal O’Hara at Cattaraugus-Little Valley
Allegany-Limestone at Salamanca
South Seneca at Frewsburg (8-man)
Boys High School Soccer
North Collins at Springville, 5 p.m.
Girls High School Soccer
Silver Creek/Forestville at North Collins, 4:30 p.m.
Frewsburg vs. Westfield/Brocton at Westfield, 4:30 p.m.
Olean vs. Falconer/Cassadaga Valley at Falconer, 4:30 p.m.
Franklinville vs. Pine Valley/Gowanda at Pine Valley, 4:30 p.m.
Jamestown at Allegany-Limestone, 6 p.m.
Girls High School Volleyball
Cassadaga Valley at Silver Creek, 6:30 p.m.
Clymer/Sherman at Ellicottville, 6:30 p.m.
Salamanca at Westfield, 6:30 p.m.
Forestville at Pine Valley, 6:30 p.m.
High School Cross Country
Jamestown at Red Dragon Invitational, 2 p.m.
Girls High School Swimming
Panama/Maple Grove/Clymer vs. Allegany-Limestone/Ellicottville at Allegany-Limestone, 5:30 p.m.
Girls High School Tennis
Olean/Portville vs. Jamestown at Lakewood YMCA, 4 p.m.
Maple Grove at Falconer, 4 p.m.
Southwestern at Fredonia, 4 p.m.
Chautauqua Lake at Frewsburg, 4 p.m.
Saturday, Sept. 18
High School Football
Medina at Lackawanna, 1 p.m.
Eden at JFK, 1:30 p.m.
Williamsville North vs. Hutch Tech at Riverside Field, 2 p.m.
North Tonawanda at Lockport, 2 p.m.
Maryvale at Royalton-Hartland
Gowanda/Pine Valley vs. Falconer/Cassadaga Valley/Maple Grove at Falconer
Boys High School Soccer
Fillmore at Ellicottville, 11 a.m.
Falconer/Cassadaga Valley at Southwestern, 7 p.m.
Maple Grove at Allegany-Limestone, 7 p.m.
Girls High School Soccer
Southwestern at Fredonia, 10 a.m.
Salamanca at Cattaraugus-Little Valley, 10 a.m.
Maple Grove vs. Falconer/Cassadaga Valley at Falconer, 1 p.m.
North Collins at Eden, 3 p.m.